Kaspari tööd = Kaspar’s Work

Siin on valik Kaspari tellimustöödest, unikaalsetest kingitustest ja müügiks tehtud esemetest. Müüdavate esemete kohta saab täpsemat infot siit või otse küsides. Jätke kommentaar, kui teid Kaspari looming huvitab!

***

Here is a selection of Kaspar’s commissions, gifts and items for sale. You can look at here, if you want to know what’s on sale. RareCrafts is still a shop in progress though. Please leave a comment here if you are interested in Kaspar’s creations!

Advertisements

2 Responses to Kaspari tööd = Kaspar’s Work

  1. Elo ütles:

    Siin näha olev mõõk ja noad on Kaarel-Kaspari enda valmistatud, seega peaks olema võimalik tellida küll, aga ilmselt alles sügisepoole. Odav lõbu see kahjuks pole. Kirjutame teile lähipäeval sellele e-postiaadressile, mille kommentaari sisestades andsite. Kui see aadress pole korrektne, võtke ise ühendust töötubade all välja toodud kontaktandmete kaudu.

  2. tarmo pukka ütles:

    Tere.
    Mul tekkis huvi selle mõõga järgi, mis 8 pildil on. See paistab selline muinasaegne mõõga sarnane, mille sarnast eestlaste muistsel vabadusvõitluse ajal kasutati. Mis hinnaga see müüakse, kui see üldse müügil on.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s