Bobby Chiu härjapõlvlane — Leprechaun by Bobby Chiu

"Lucky You" by Bobby Chiu

Mõni pilt on kohe nii armas, et jätab südame hetkeks seisma, tõmbab hinge kurku ja tõstab suunurgad kõrvuni. Bobby Chiu järjekordne meistriteos “Lucky You” (Õnneseen) on üks selliseid. See on nii vastupandamatult armas, et ma kohe ei saa teisiti — pean seda jagama nii teiste agelindude kui ka kõigi meie sõpradega. Nüüd siis teate, kuidas üks tõeline härjapõlvlane välja näeb!;)

Bobby Chiu on üks mu lemmikkunstnikke juba ammusest ajast. Tema tulnukalikud leemurid kaunistasid mu arvuti “seina” vähemalt pool aastat ja ma ei tüdinud neist kuni viimase ajani. Tema jänkuks maskeerinud koletis ja muud vaimusünnitused ei saa kohe teisiti, need kutsuvad end vaatama. Need on vägagi nunnud ja samas kuidagi päris. Pole siin ka midagi imestada, sest Bobby Chiu rajatud Imaginism Studios keskendub filmi eelproduktsioonile (concept art jmt) ning lasteraamatute illustreerimisele.

“Lucky You” ei pruugi küll olla nii detailselt fantaasiarikas nagu mõned tema teised tööd, aga see on tõeline kevadekuulutaja — soe, rõõmsalt roheline, viies mõtted edasi suvele, ristikheinale, päikese käes lebotamisele ja… oehh….

Aga mis ma siin ikka räägin, parem lasen teil endil uudistada.

Ilusaid ja muinasjutulisi unenägusid!

Elo

Imaginism Studios koduleht

Imaginism Studios DeviantArtis

***

Every once and a while you stuble upon a picture that makes you heart quicken, makes you gasp in wonder and lures a huge smile to your face. Another masterpiece by Bobby Chiu, “Lucky You”, made me do exactly that. It is so irresistably cute that I cannot help it — I must share it with other members of Agelinde and our friends. Now you know what a real Leprechaun looks like!:)

Bobby Chiu has been one of my favourite artists for ages now. His alienlike “leamurs” adorned my desktop for at least half a year and I didn’t get bored. His monster’s bunny-disguise and other strokes of genius imagination draw watcher into them, you can’t look away and you can’t stay indifferent. They are usually extremely cute and at the same time kind of real. This level of proffesionalism is no wonder though — Imaginism Studios founded by Bobby Chiu concentrates on movie pre-production and illustrating children’s books.

“Lucky You” is not perhaps the most detailed and surprising-awesome works he has created, but it is a true herold of spring — the warmth, the happy green colours, which make you think of summer, of fields of bot clover, of bathing in the sun… ahh, all such dreamy thoughts… 

But I’ll link you to their sites and let you see and decide yourself ;).

Imaginative dreams!

Elo

Imaginism Studios homepage

Imaginism Studios on DeviantArt

Rubriigid: Uudised = News. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Bobby Chiu härjapõlvlane — Leprechaun by Bobby Chiu

  1. Liiwi ütles:

    Ristikulehte arvestades – pakun, et tegemist on St.Patrick`u päeva pahareti (või härjapõlvlasega) 😉 Aga mõnusalt kelmikas on ta tõesti:)

    • Elo ütles:

      St Patricku päeva osas on sul täiesti õigus, armas Liiwi. Aga kelmikus on peamine! Tähendused on tänapäeval nagunii vaataja silmades.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s